2024. szeptember 8.
U19-ES FIÚ VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, BURGASZ U20-AS BIRKÓZÓ-VILÁGBAJNOKSÁG, PONTEVEDRA

2024-05-19 18:46

A Puskás Akadémia döntetlenre végzett a Real Madriddal a Puskás-Suzuki-kupán

Gólnélküli döntetlenre végzett a Puskás Akadémia és a Real Madrid csapata a Puskás-Suzuki-kupa vasárnapi játéknapján. Hétfőn Sporting–Real Madrid döntőt rendeznek, míg a felcsútiak a bronzmeccsen lesznek érdekeltek.

A Puskás Akadémia edzőközpontjában zajló U17-es Puskás-Suzuki-kupa negyedik játéknapján a Juventus előbb 1–0-ra verte a Panathinaikoszt, majd a Budapest Honvéd-MFA 2–1-re legyőzte a Sportingot, míg a házigazda Puskás Akadémia 0–0-ra végzett a Real Madriddal, s ezzel véget ért a torna csoportköre. Ezek után a két négyes első helyezettje, vagyis a Real Madrid és a Sporting  játssza egymással a hétfői döntőt. A bronzmeccsen a Puskás a Juventusszal találkozik egymással, az ötödik helyért Genk–Budapest Honvéd, a hetedik helyért Rangers–Panathinaikosz összecsapást rendeznek.

(Kiemelt kép forrása: Puskás Akadémia)