2024. szeptember 8.
U19-ES FIÚ VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, BURGASZ U20-AS BIRKÓZÓ-VILÁGBAJNOKSÁG, PONTEVEDRA

Kerékpársportok

2024-05-28 12:33

Hegyikerékpár: Takács Zsombor negyedik a csehországi junior-vk-n

Takács Zsombor negyedikként zárt a csehországi Nove Mestóban rendezett hegyikerékpáros junior-világkupaversenyen.

A csehországi Nove Mesto adott otthont hegyikerékpáros világkupa-sorozat harmadik fordulójának.

A velo.hu tájékoztatása szerint a junior fiúk megközelítőleg százhúsz fős mezőnyében Takács Zsombor végig harcban volt a dobogóért, amelyről ugyan lemaradt,

a negyedik helye és a teljesítménye így is megsüvegelendő.

Vas Barnabás a lehető legrosszabbkor kapott defektet, így végül „csak” a tizennegyedik helyen ért célba. A viadalt a sportág korosztályos sztárja, a dán Albert Philipsen nyerte.  Az U23-as korosztályban Endrédi Máté a 117., Horváth Áron Mihály a 130. lett. Ugyanitt a nőknél Bokros Csenge Anna a 45., míg Greman Szonja az 59. helyen zárt.

(Kiemelt képünkön: Takács Zsombor Forrás: bringasport.hu)