2024. október 22.

Asztalitenisz

2024-09-01 13:10

Zsigmond Simon és Fegyver Zsófia nyerte az U13-asok idénynyitó versenyét

Az Ormai csarnok adott otthont az újonckorú asztaliteniszezők idénynyitó versenyének. Az U13-asok között Zsigmond Simon és Fegyver Zsófia nyert, az U11-esek mezőnyében Pálos Erik és Czakó Dorottya győzött.

Érvényesült a papírforma az U13-as leány asztaliteniszezők Marczibányi téri szezonnyitó versenyén, miután az első kiemelt Fegyver Zsófia diadalmaskodott, a döntőben Ivanics Izabellt legyőzve. A fiúk mezőnyében a harmadik kiemelt Zsigmond Simon nyert, a fináléban Zubor Pétert verve. Az U11-es korosztályban mindkét szakágban a második helyen rangsorolt játékos, Pálos Erik, illetve Czakó Dorottya szerezte meg az elsőséget.

Zsigmond Simon nyert az U13-as fiúk között a szezonnyitó versenyen Forrás: MOATSZ
Végeredmények:
U11-es fiúk

1. Pálos Erik (Mohácsi Torna Egylet)
2. Gilicz Bálint (TURRIS SE Sopron)
3. Kiss Péter (Ceglédi VSE)
3. Péntek Gábor Levente (Győri Atlétika Club - II. kerület Dózsa)